Новости культуры и искусства

Благодійна книга спогадів «Щоб жити. Розуміючи Київ»

Рубрика: Литература
Метки:
Понедельник, 8 февраля 2016 г.
Просмотров: 789

Щоб жити. Розуміючи Київ

«Щоб жити. Розуміючи Київ» – збірка правдивих історій про життя звичайних киян у різні періоди ХХ століття. Яким був побут городян, де вони гуляли, що полюбляли – автори книги діляться найрізноманітнішими деталями свого життя та місцевих звичаїв.

Про Київ написано чимало книг, але ця – незвичайна. Її автори – літні мешканці столиці, які з тих чи інших причин залишилися самотніми на схилі років. Їхні розповіді, унікальні спогади стали своєрідним літописом Києва минулого століття. Це життя з перших вуст – саме таке, яким його бачили та відчували прості мешканці.

У книжці ви знайдете неймовірно цікаві та емоційні історії про дорогі серцю найстарших киян місця столиці. Чи знали ви, наприклад, що подільські дворики зачинялися на ключ, а мешканці могли спати прямо у дворі під зоряним небом? Кожен розділ книги – це окремий фрагмент історії, який розкриває перед читачем розвиток міста, зміну епох, поглядів киян…

Створення книги ініціювали ПАТ «Фармак» і Товариство Червоного Хреста Подільського району м. Київ за підтримки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Метою проекту є поліпшення умов життя літніх людей та їхнє повернення до активного соціального життя. Адже увага і турбота – це особливі ліки від старості, які ніде не можна купити.

Книга «Щоб жити. Розуміючи Київ» – благодійна. Всі кошти від її продажів будуть передаватися на підтримку літніх киян.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)