Новости культуры и искусства

Бруно Ферреро пише про найважливіше у житті!

Рубрика: Литература
Метки: | | |
Среда, 30 июля 2014 г.
Просмотров: 1082

Бруно Ферреро

Незважаючи на те, що сьогодні читання книг не є дуже популярним заняттям, все ж залишаються люди, які полюбляють знаходити цікавинки та постійно поновлювати власну бібліотеку книг. Сьогодні мова піде про досить популярного автора Бруно Ферреро.

Бруно Ферреро – це італійський священик, який пише книги на тему етики та релігії. Його творчість користується популярністю в умовах сьогодення. Бруно Ферреро – це письменник, який у своїх творах показує те, що важливо в житті, а що - ні. Він пише просто і зрозуміло, і, мабуть, саме в цьому головний секрет його популярності. Героями його оповідань є звичайні люди, тварини, а також природні явища.

Теми його історій є близькими сучасним людям, а мораль цих історій – зрозумілою та очевидною. Однак попри цю очевидність, люди в гонитві за матеріальними благами, часто забувають, наскільки важливими є прості істини, суспільство та відносини з іншими людьми.

Автор численних оповідань також підкреслює, наскільки важливо дотримуватися своєї мрії. Кожна людина повинна мати ціль у житті і, прагнучи досягти її, розвивати та удосконалювати себе як особистість.

Сьогодні ми звикли думати та говорити про нав’язані нам по телебаченню чи засобах масової інформації теми. А Бруно Ферреро намагається звернути увагу своїх читачів на те, що справді важливо для людини.

Прочитавши хоча б одну з історій цього автора, ви неодмінно замислитеся над своїм життям, своєю поведінкою. Всі твори цього автора варті вашої уваги, однак хотілося б виділити для вас дещо особливе, завдяки чому ви змогли б познайомитися з творчістю цієї талановитої людини.

В першу чергу рекомендуємо звернути увагу на книгу «365 коротких історій для душі», придбати яку можна в інтернет-магазині книг skarbbook.com. 365 оповідань, історій та мудрих слів, які були розкидані по різних книгах, тепер, зібрані в одній книжці. Ці оповідання та історії - це крихітні таблетки мудрості. Звичайно, книга не розрахована для того, щоб проковтнути все відразу. Ми рекомендуємо читати по одній історії в день, неначе ви приймаєте одну таблетка в день для зцілення не тіла, а душі. Нехай ці історії привнесуть свої зміни у вашому розумі. Кожна історія являє собою невелику скарбничку цінних порад: відкрийте її, знайдіть для себе зерно мудрості та дозвольте йому прорости у вашій душі. Після прочитання цієї книги ви вже ніколи не будете такими, як раніше, ви подивитеся на цей світ іншими очима, зрозумієте найважливіші християнські цінності.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)