Новости культуры и искусства

Червоний терор: 100 років терору від більшовицької Росії

Рубрика: Человек и общество -> История
Метки: |
Среда, 5 сентября 2018 г.
Просмотров: 197

Червоний терор

100 років тому більшовицька Росія влаштувала Червоний терор, оголосивши таким чином боротьбу з контрреволюцією, шляхом ізолювання і фізичного знищення опонентів.

І це були нелюдські тортури: в одній лише Україні Харківське НКВС практикувало скальпування і знімання “рукавичок” із зап’ястків, у Полтаві і Кременчуці священиків саджали на палю. В Одесі офіцерів прив’язували ланцюгами до дощок, вставляли в топки й смажили живцем. Більшовики не просто убивали українців, а й катували. Відривали голови, кидали в окріп та навіть спалювали живцем. Жорстокість катувань перевершувала все те, що творили нацисти.

Загалом з 1918 до 1921 року більшовики закатували півтора мільйона українців. Для червоних насилля було єдиним способом утримати владу.

Та нині про трагедію сторічної давнини в Україні мало хто знає. Ця сторінка історії і досі повністю не вивчена. Адже тривалий час радянська влада всіляко намагалася приховувати правду від суспільства.

А після Червоного терору комуністична репресивна машина запрацювала на повну. І знищення та репресії власного народу для тодішньої влади стало нормою. Вони морили людей голодом, а у 1937 році Сталін оголосив про великий терор. Тоді за два роки нквдисти замордували понад 2 мільйони українців. Знищивши цвіт нації – українську інтелігенцію (відео).

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)