Новости культуры и искусства

Цікаві факти про виступ Руслани в рамках Євробачення 2018

Рубрика: Музыка
Метки: |
Четверг, 10 мая 2018 г.
Просмотров: 196

Руслана WILD ENERGY

Виступ Руслани в найбільшій офіційній фан-зоні конкурсу (Eurovision Village) на Торговій Площі транслюватиметься в прямому ефірі Португальського каналу RTP, що є головним організатором та мовником конкурсу Євробачення в 2018 році.

Руслана WILD ENERGY

В новому шоу "WILD ENERGY", яке Руслана спеціально приготувала для виступу у Лісабоні, співачка сама зіграє вживу на декількох інструментах. Серед них в тому числі трембіта і барабани. Трембіта, один з найдовших в світі духових музичних інструментів, фігурував у кліпі та сценічній постановці Руслани «Дикі танці»/”Wild dances”, що підкорила Європу у 2004 році і принесла Україні першу перемогу в Євробаченні з рекордною на той час кількістю балів в історії конкурсу.

Тизер шоу Руслани "WILD ENERGY"

Виступ Руслани в рамках Євробачення 2018 присвячено потенціалу відновлюваної енергетики для майбутнього Європи та світу. Офіційна церемонія відкриття конкурсу Євробачення в португальській столиці, що відбулась 6 травня, проходила в Музеї Електрики на набережній Belem. Концепція музею символічно підкреслює те, що традиційні до сьогоднішнього дня в Європі джерела енергії знаходять своє місце в музеях, відкриваючи дорогу відновлюваній та екологічно безпечній енергетиці. Відома в світі українська співачка, продюсер та громадський діяч Руслана піднімає питання захисту природних ресурсів, зцілення планети і людства, закликаючи у своїй творчості та відкритих заявах до переходу на нові чисті джерела енергії.

Руслана Wild Energy

 Руслана: «Сьогодні я звертаюсь до всіх людей світу, до всіх, хто живе музикою, до всіх, хто слідкуватиме за майбутніми перемогами на Євробаченні.

#Євробачення може мати місію!

Закликаю зробити Євробачення джерелом Чистої Енергії.

Renewable Energy, Energy for Peace.

Для перемоги потрібна Чиста Енергія.

Я, #Руслана, переможниця Євробачення 2004, World Music Awards 2004, Посол Доброї Волі UNIСEF 2005, запрошую на моє екзотичне шоу #WILDENERGY:

Португалія, м. Лісабон, площа Praca do Comercio

12 травня, 18:00, перед фіналом Євробачення-2018.

Музика - це чиста енергія.

Зелена енергія допоможе врятувати Планету.

Відсьогодні я публічно вступаю в кампанію за Зелену, Відновлювану, Чисту Енергію - Енергію майбутнього, що допоможе врятувати Планету і зберегти Мир.»

Площа Комерції (Торгова Площа, Praca do Comercio), де відбудеться виступ Руслани 12 травня перед початком трансляції фіналу Євробачення – це найбільша площа Лісабону, одна з найбільших площ Європи. Для кожного португальця ця площа асоціюється з Революцією Гвоздик – безкровним переворотом 1974 року, що був підтриманий мирним населенням та дав поштовх зміні диктатури в країні на ліберально-демократичний устрій. Сигналом до початку підготовчого етапу революції стала передача по місцевому радіо пісні «E depois do adeus» («і після прощання»), що була тодішнім португальським номінантом на пісенний конкурс Євробачення.

Слідкуйте за подіями на офіційних сторінках Руслани в соцмережах:

https://www.facebook.com/ruslana.official/

https://www.instagram.com/ruslana.lyzhychko/

 

Інформація та фото надані Master Management

www.facebook.com/MasterManagementUA

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)