Новости культуры и искусства

Цікаві ідеї для весільного відео

Рубрика: Человек и общество
Метки: | | | |
Четверг, 18 сентября 2014 г.
Просмотров: 2118

идея свадебной видеосъемки

Чого хочуть молодята? Щоб їхнє весілля було зафіксоване на відео. Адже перегляд відеофільму про найважливішу подію в їхньому житті — це можливість згадати ще раз, як починалася їх довга історія любові. Історія зйомки весільних фільмів розпочалася з Америки, а потім глибоко укорінилася в нашому житті.

Весільна відеозйомка — це пам'ять на все життя. Вона має бути зроблена професіоналом, який визначає її тривалість, а незначні моменти компонує з найбільш вагомими для молодожонів в один красивий фільм. Сьогодні, щоб замовити відеооператора на весілля, досить ввести в пошуковий рядок Google або Yandex фрази — "весільна відеозйомка, відеозйомка весіллів або відеооператор на весілля"... І ви знайдете великий список відеооператорів або навіть цілих студій таких, як студія Shooter.

идея свадебной видеосъемки

Вибрати послуги початкуючого любителя або справжнього профі — вирішувати вам. Ми лише скажемо, що досвідчений оператор, прекрасно відіб'є головні моменти такої знаменної події, як ваше весілля. Все буде так, як це показують в кращих фільмах, де молодожони замовляють весільну відеозйомку — освітлення, цікаві ракурси і якість знятого матеріалу. Це буде справжній фільм, а не просто хронологія подій. У потрібних місцях відеооператор студії Shooter накладе святкові музичні композиції, розмежує час усього відеоряду на окремі фрагменти, які супроводжуватимуться ненав'язливими романтичними написами або красивими ефектами.

идея свадебной видеосъемки

Професійна весільна відеозйомка — це відмінний спосіб отримати весільний фільм, які може бути витриманий у будь-якому стилі, у тому числі і «а-ля Чарлі Чаплін» начала ХХ століття. Все, що завгодно, навіть в стилі індійського кіно, улюбленого блокбастера, а може і зі вставками героїв з улюблених мультфільмів. На ваш вибір і бюджет, ваше весілля може знімати як один відеооператор, так і ціла знімальна команда — багатокамерна відеозйомка.

Було чудово, якби гості вже на весільному банкеті отримали б можливість побачити навіть коротенький відеофільм, який був знятий ранком весільного дня! Цю ідею варто обговорити із запрошеним відеооператором. Можливо, під час весільної прогулянки по місту, вийде змонтувати короткометражку церемонії, що відбулася вранці.

Змішування стилів

Буває ще так, що недостатньо якого-небудь певного відеостилю. Можна попросити відеооператора зробити весільний відеофільм, доповнений різноманітними ефектами, а також з поєднанням різноманітних стилів під час монтажу знятого багатогодинного відеоматеріалу.

Коктейль з фото і відео

У останні декілька років ці весільні тенденції стали модними, дозволяючи поєднувати ретро стиль фотографій разом з новітніми технологіями. Сучасні технології можуть зробити можливим створення відеоряду, що складається з декількох послідовних фотографій.

Змішення кольорового і чорно-білого кіно

Знімки в чорно-білій гаммі завжди приносили особливий шарм і передавали глибші почуття, незалежно від розвитку мистецтва фотографії. Те ж торкається і чорно-білих фільмів. Це класика, яка буде вічною! Зовсім не обов'язково увесь фільм замовляти в чорно-білому форматі. Змішення чорно-білого і кольорового кіно виглядатиме гармонійно і оригінально!

Інтерв'ю в стилі Love Story

Сьогодні в практично кожному наборі послуг фотографа є зйомка Love Story. Разом з романтичними кадрами цілком можна змонтувати і Ваше інтерв'ю, адже ніхто не може більше розповісти про історію Вашої любові, окрім Вас самих! Не ховайте свої почуття, описуйте Ваше перше побачення в подробицях, а також не випустіть розповідь про заручини і хвилювання перед весіллям.

Save - the - Date відео

Це також західна традиція. Склавши список гостей, розішліть їм листівки «Save - the - Date», деяка подібність відеозапрошення на весілля, яке містить інформацію для гостей про дату Вашого весілля, коли ще не уточнені інші нюанси, а паперові запрошення ще не зроблені. Можливо, зробити відео «Save - the - Date» замість листівок! Це дуже зручно, особливо сьогодні, в еру Інтернету(за допомогою якого все розіслати можливо за секунди).

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)