Новости культуры и искусства

День пам’яті жертв Голодомору 2018 Відео

Рубрика: Человек и общество -> История
Метки: |
Суббота, 24 ноября 2018 г.
Просмотров: 561

голодомор в Украине

Історичні передачі до Дня пам’яті жертв Голодомору. Про причини, і як голодомор змінив українців.

UA:Перший Розсекречена історія.

Гості програми: психолог Віталій Климчук, психотерапевт Вікторія Горбунова, історики Ярослав Файзулін та Ніна Лапчинська.

UA:Перший Розсекречена історія.

Правда і міфи про голод в Україні. Трагедія, яка не має аналогів у світовій історії. Чітко спланована акція комуністичної влади, направлена на фізичне знищення українців. Понад 4 мільойни втрачених життів, які перервалися через голоду...

У День пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років гості цього випуску програми "Розсекречена історія" разом з ведучим, істориком Олександром Зінченком, пробують зрозуміти, як могла статися ця трагедія, та осмислюють провину тих, хто не впізнав великого зла у його малих паростках.

На початку 30-х у містах Радянської України базувалися консульства країн Заходу. Дипломати чи не щотижня надсилали офіційні депеші з тривожними повідомленнями про голод у більшовицькій Україні. А іноземні інженери, які працювали у Харкові, навіть зафіксували результати голоду на фотоплівку. Однак, із європейських столиць жодної офіційної заяви на підтримку українців у 30-ті так і не пролунало. Світлини ж із жертвами масового голоду в західній пресі надрукували вже після Другої Світової війни.

Чому світ не помічав масштабної трагедії посеред Європи і що про це сьогодні говорять західні історики? Як селянину з Донбасу вдалося сфотографувати злочини співробітників «НКВД»? Та чому українцям не варто розвивати комплекс жертви?

Про все це у документальному проекті Радіо Свобода:

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)