Новости культуры и искусства

Фільм ЖИВА 2016 дивитись онлайн

Рубрика: Кино и ТВ
Метки: |
Понедельник, 1 мая 2017 г.
Просмотров: 5924

Фільм ЖИВА</p>
<p> 2016 дивитись </p>
<p>онлайн

Жанр: Драма, історичний

Країна: Україна

Кінокомпанія: Invert Pictures

Режисер: Тарас Химич

Актори: Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Володимир Правосудов, Володимир Климук.

Фільм «ЖИВА» було знято за реальними подіями, які трапилися з Анною Попович у 1950-х роках. У 91 році Попович розповіла свою історію авторам стрічки та дозволила її екранізувати. Більша частина зйомок відбувалися у Ґорґанах, у тих місцях, де відбувались події з життя Попович. Сцену з допитом головних героїв знімали у львівському Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», директор якого, Руслан Забілий, виступив консультантом фільму.

Фільм «ЖИВА» - перша повнометражна ігрова стрічка українського режисера Тараса Химича. Історико-драматичний фільм «Жива» заснован на реальних подіях, про які розповіла Анни Попович. Власне вона і стала прототипом головної героїні.

Кінострічка розповідає історію, яка відбувалася 1949 року в Карпатах. Молода Анна має надприродний дар – відчувати і передбачувати майбутню небезпеку. Рятуючись від загону МҐБ, головна героїня потрапляє в табір українських повстанців, де зустрічає свого друга дитинства на ім’я Ніко. Боротьба між МҐБ та повстанцями триває. У такій ситуації дар Анни стане неабиякою допомогою «лісовим побратимам».

Історія жінки, яка своїм даром бачити віщі сни та передбачати майбутнє змінювала долі людей. Проте, чи зможе вона вберегти власне життя від небезпеки, чи підкориться їй власна доля?

На глядача чекає гострий сюжет з властивим елементом – погонями і стрільбою, дружба і зрада та непроста історія кохання головної героїні.

Більшість сцен фільма «ЖИВА» зняті саме у тих місцях, де відбувалися реальні події. Головні ролі зіграли актори з Івано-Франківського драматичного театру. Один із саундтреків до стрічки написав Сашко Положинський.

Поделитесь в соцсетях:

Комментариев: 5

 1. 2017-05-10 в 22:57:47 | Катерина

  Останні роки почали з"являтися проукраїнські фільми і це тішить. Українське кіно завжди відрізнялося від "великорусского" навіть у радянські часи, це було тепле тонке душевне філософське кіно. А під час незалежності - український кінематограф майже знищений.

 2. 2017-06-10 в 08:15:22 | Олег

  Хороший исторический фильм, тем более по реальным событиям. Нужно по-больше снимать таких фильмов про историю Украины, про угнетение украинцев. Волосы дыбом встают когда слушаешь наших бабушек и дедушек, когда они рассказывают ужасы, что творили коммунисты, и не только в сталинские времена, а у нас так мало фильмов об этом.

 3. 2017-07-18 в 16:06:54 | Ната

  Гарний фільм, музичне оформлення, неймовірно красиві Карпати. Да ЖИВА! треба жити, важко і боляче дивитись, але така доля героїні як і багатьох українців. Реальні події такі і є, як були у минулому столітті так і зараз, імперія зла - творить зло.

 4. 2017-08-02 в 21:35:59 | Alex

  Багато страждань випало на долю українського народу, і основному зло і ненависть іде від росії, ніяк не можуть зачистити собі цю теріторію...

 5. 2017-11-26 в 18:12:06 | cortes

  Дуже важкий фільм, але що поробиш таке у нас життя було, може тому і зараз так погано

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)