Новости культуры и искусства

Ігор Кондратюк поставив телерекорд України з «Караоке на майдані»!

Рубрика: Музыка -> Мероприятия
Метки: | |
Четверг, 22 марта 2018 г.
Просмотров: 543

1000 программ «Караоке на майдані»

Телерекорд! Найстаріше талант-шоу України «Караоке на майдані» - 1000-на програма вийде у ефір 25 березня! Найцікавіші факти 1000 програм «Караоке на майдані»!

1000 программ «Караоке на майдані»

Ігор Кондратюк анонсував ефір 1000 програма "Караоке на майдані"! Це найстаріше талант-шоу України, яке безперервно виходить на українському телебаченні з 17 січня 1999 року!

- Цієї неділі 25 березня не забудьте ж, що ви випиваєте склянку (чаю, кави, молока і т.д.) на честь 1000-ї програми "Караоке на майдані"! О 10:25 включайте СТБ і подивіться: чи вдасться переможцю цієї програми зірвати джек-пот: поїздку в Японію!!! А поки у вас є час на вивчення короткої історії найдемократичнішого вокального талант-шоу просто неба :) До слова, якщо ви пригадуєте якісь цікаві моменти зі зйомок за 19-ть років існування програми, напишіть в коментах на моїй сторінці фейсбук! – прокоментував вихід ювілейної програми її незмінний ведучий та засновник Ігор Кондратюк.

Недільний ранок багатьох українських родин починається саме з "Караоке на майдані"! Кілька десятків теперішніх зірок пройшли через це талант-шоу. Скільки тисяч співочих людей здійснили свої заповітні мрії.

«Караоке на майдані» стало рекордсменом «Книги рекордів України» в номінації «Найдовготривалішй розважальний телепроект України». За усі більш як 19-ть років зйомки через хворобу ведучого було перенесено лише два рази: один раз – через вірусну інфекцію, другий – через зламану на гірськолижних трасах Франції ключицю лівої руки. При цьому декілька програм ведучий провів все-таки з загіпсованою рукою!

 - Вперед, до нових телерекордів! Хай живе і процвітає непереможний співочий український народ!!! – додав Кондратюк.

1000 программ «Караоке на майдані»

Ми зібрали найцікавіші факти про народне шоу. 1000 програм «Караоке на майдані» - це:

1. 1000 тижнів безперервного показу найстарішого талант-шоу на українському ТБ (перший випуск – 17 січня 1999 року). Насправді програма виходить більше 1000 тижнів, бо не виходила у ті неділі, які припадал на жалобні дні.

2. Програма виходила безперервно на трьох загальнонаціональних каналах: Інтер (1999-2007), 1+1 (2007-2009), СТБ (2009 – дотепер)

3. «Караоке на майдані» - рекордсмен «Книги рекордів України» в номінації «Найдовготривалішй розважальний телепроект України».

4. «Книга рекордів Гіннеса» відмовилася реєструвати рекорд «Караоке на майдані» як рекорд «Найдовготриваліше талант-шоу в світі», оскільки вважає, що «таке досягнення є занадто вузькоспеціалізованим, рекордом суто з телевізійного бізнесу»

5. «Караоке на майдані» - одна з двох телепрограм в Україні, яка завойовували «Телетріумф» одночасно у номінацях «Телевізійна гра» (2003) та «Музична програма» (2008) (друга програма – «Шанс»).

6. Основне місце зйомки – Київ, Хрещатик, 15. Програма знімалася навіть під час двох Майданів – у 2004 та 2014-му роках.

7. Всього телепрограму було знято у 81 населеному пункті. В тому числі – за кордоном: Льорет-дель-Мер (Іспанія), о.Реюньон (Франція), Барселона (Іспанія). Також «Караоке на майдані» відбулося у 2007 році в Лос-Анджелесі, на Голлівудському бульварі, перед входом у театр «Кодак» в рамках проекту «Американський шанс».

8. За нашими оцінками, зйомки програми відвідало не менше 1 мільйона глядачів.

9. Рекордна кількість людей на одній зйомці – десь 25 тисяч чоловік: Театральна площа у Тернополі (зйомка 500-ї програми), Ювілейна набережна у Дніпрі, зйомка в центрі Канева, зйомка на схилах Дніпра у Світловодську.

10. Ігор Кондратюк – єдиний телеведучий України, який вів програму однакового формату в різних країнах різними мовами: «Караоке на майдані» - українською в Україні та «Караоке на Арбате» - російською в Росії (2006 рік).

11. 31 грудня 2007 року ранкова програма «Караоке на майдані» вийшла в останню годину року, прямо перед Новорічним привітанням Президента. В цій програмі грали лише ведучі телеканалу 1+1, а переміг відомий шоумен Максим Неліпа.

12. З 2003 по 2007 рік усі переможці «Караоке на майдані» ставали учасниками телепроекту «Шанс» - першого високорейтингового праймового талант-шоу України.

13. Максимальна кількість перемог однієї людини в програмі – три. В перші роки існування це були виграші звичайної програми, фіналу місяця та фіналу року. Останні п’ять років – це виграш звичайної програми, одного з півфіналів та фіналу.

14. Останні 5 років переможець фінальної гри року отримує разом зі званням «Найкращий народний співак року» автомобіль від постійного партнера програми – ТМ «Королівський смак».

15. ТМ «Королівський смак» можна вважати рекордсменом спонсорства в Україні: ця торгова марка є партнером «Караоке на майдані» вже 11-й рік поспіль!

16. Переможець 500-ї програми Тарас Мельник з Тернополя отримав спеціальний приз: тижневу подоріж на батьківщину караоке – Японію. Цікаво, що обов’язковою умовою отримання призу було погодження Тараса на удар святковим тортом по своєму обличчю. Цей удар нанесла дівчина, у якої Тарас виграв програму J

17. 25 березня 2018 року вийде 1000-й випуск програми «Караоке на майдані». Починаючи з цього випуску, переможці можуть зірвати джек-пот: можливість виграти приз «1000 програм «Караоке на майдані» - тижневу поїздку в… Японію! Квитки для польоту надає одна з найвідоміших авіакомпаній світу, а екскурсія караоке-клубами Токіо пройде за підтримки посольства Японії в Україні.

18. Ще 10 років тому зйомки відбувалися за будь-якої погоди, і майже не переносилися Останні роки метеоінформери стали такими точними, що оголошення зйомки в Києві відбувається лише після того, як знімальна група переконається у гарній погоді ? На виїзді зйомки завжди відбуваються за будь-якої погоди!

19. За усі більш як 19-ть років зйомки через хворобу ведучого було перенесено лише два рази: один раз – через вірусну інфекцію, другий – через зламану на гірськолижних трасах Франції ключицю лівої руки. При цьому декілька програм ведучий провів все-таки з загіпсованою рукою!

Офіційна сторінка Ігора Кондратюка https://www.facebook.com/kondratjukigor

Інформація та фото надані «Master Management»

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)