Новости культуры и искусства

На форумі Cartoon Movie назвали український мультфільм «Мавка» найкращим з 50-ти проектів

Рубрика: Кино и ТВ
Метки:
Пятница, 17 марта 2017 г.
Просмотров: 591

Мавка. Лісова пісня

Перші кадри фільму «Мавка. Лісова пісня» підкорили європейську профаудиторію: на анімаційному форумі Cartoon Movie український проект став найбільш яскравою та обговорюваною подією, - за повідомленням mavka.ua.

Мавка. Лісова пісня

9 березня продюсери FILM.UA Group та Animagrad успішно провели перший міжнародний пітчинг проекту «Мавка. Лісова пісня» на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie (нагадаємо, Україна була представлена на ньому вперше). Головна задача, яку поставили перед собою продюсери, – привернути до фільму увагу потенційних європейських ко-продакшен партнерів, інвесторів, дистриб’юторів і бродкастерів – була вирішена. Цьому посприяв комплексний підхід до презентації проекту, який містив набагато більше, ніж безпосередньо пітч. Як наслідок, «Мавка. Лісова пісня» стала найяскравішою подією форуму й отримала потужний поштовх до розвитку. За результатами пітчингу вже почалися перемовини щодо ко-виробництва фільму, реліз якого планується в 2019 році.

До представлення проекту продюсери Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олєсов, а також уся команда студії Animagrad готувалися декілька місяців: була зроблена детальна презентація, обрані для показу робочі матеріали мультфільму, проведена масштабна інформаційна робота з міжнародними учасниками пітчингу. Ще до його початку про проект «Мавка. Лісова пісня» знали усі відвідувачі Cartoon Movie в Бордо: головна героїня Мавка прикрасила березневу обкладинку американського видання Animation Magazine (офіційного партнера заходу), яке великим тиражом розповсюджувалося на форумі.

Форум Cartoon Movie, у першу чергу, – це бізнес-майданчик, де беруть участь представники таких компаній, як CANAL+, France Televisions, Super RTL, The Walt Disney Company, Netherlands Film Fund, Screen Flanders, The Finnish Film Foundation, Kino Swiat, ARRI MEDIA, Celluloid Dreams, mk2 Films, Sola Media, TF1 International, Anima Festival, Creative Europe і представники ЗМІ з Screen International, Die Welt, Animationweek, France24 та інші. Тут учасники можуть особисто представити свої проекти та знайти міжнародних партнерів для ко-продакшена. Після пітчу продюсери проекту провели численні зустрічі з найбільшими компаніями, які продемонстрували зацікавленість Європи у фільмі та відмітили широкі можливості для монетизації. Попереду – перемовини, головна мета яких не тільки зібрати пропозиції та визначитися з партнером з ко-продукції, але й налагодити ефективну співпрацю з найкращими анімаційними компаніями Європи. Безперечно, в результаті пітчингу проект отримав суттєвий поштовх у розвитку.

Довідка. «Мавка. Лісова пісня» – повнометражний мультфільм української студії Анімаград (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». Над саундтреком працюють відомі у світі українські музиканти «ДахаБраха».

Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування у розмірі 30% від загального бюджету. Орієнтовна дата прем’єри «Мавка. Лісова пісня» в українських кінотеатрах – кінець 2018 – початок 2019 року.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)