Новости культуры и искусства

Музей тоталітаризму у Херсоні

Рубрика: История -> Человек и общество
Метки:
Вторник, 10 июля 2018 г.
Просмотров: 187

Херсонський хіпі

Віталій Трибушний — справжній хіпі з оселедцем і у вишиванці. Йому 71, він слухає The Beatles, зберігає колекції платівок рок-музикантів, а у себе в дворі створив Музей тоталітаризму.

У його будинку все лишилося таким, як і 40 років тому: на підлозі — шкура ведмедя, на стінах — плакати тогочасних рок-зірок, серед яких Пол Макартні, Рінго Старр, Джордж Гаррісон, на стелажах — платівки і диски.

«Людина запам'ятовує тільки добре. Ці бабусі, які ностальгують за Радянським Союзом, кажуть, що добре жили тоді. А я кажу, що ніхто тоді не жив, а лише виживали. Я зробив цей музей для того, щоб молоде покоління не мало ілюзій щодо нашого життя в СРСР», — розповідає Трибушний.

Поделитесь в соцсетях:

Комментариев: 3

 1. 2018-07-15 в 12:16:40 | Сашко

  Побільше б таких людей. І чогось ніхто про нього не розповідає, один сюжет на Громадському каналі, який мало хто дивиться.

 2. 2018-08-05 в 18:40:35 | Діана

  Чого ніхто не розповідає - ось це 2012 рік http://incognita.day.kiev.ua/likuvannya-vidtorgnennyam.html Бо газета День - попереду України усей :)

  А може ніхто туди просто не їздить. Бо Херсон - депрессивний регіон :(

 3. 2018-08-22 в 17:10:56 | Степан

  Мне кажется хиппи в вышиванка не должны ходить. Но он тут интересное сказал - что музыка Битлз подорвала коммунизм. На коммунистических территориях вместо песен про вождей стали слушать "западную" музыку, и наверно стало интересно, что там на западе творится, что рассказывают по голосу Америки...

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)