Новости культуры и искусства

Музичні смаки сучасної молоді

Рубрика: Музыка
Метки:
Понедельник, 16 сентября 2013 г.
Просмотров: 8162

Океан Эльзы

Сьогодні прийнято називати Поп, Реп, Клаб та інші схожі музичні жанри молодіжними. Мовляв, це те, що слухає сучасна молодь. Але ж не треба судити людей лише по окремим їх групам.

Серед сучасної молоді є і ті, що слухають «Великий і Незрівнянний» Рок, Хард Рок, Метал,… і я – одна з них.

Питання класифікації музики не однозначне. Звичайно, кожна людина обирає музику на свій смак. Але люди різні і смаки в них також різні. Одного беруть за душу звуки синтезатору та клаб-платівок, іншого – затяжний риф електрогітари…

Тепер спробую пояснити чому ж все ж таки Поп, Реп, Клаб та інші схожі музичні жанри вважаються молодіжними. По-перше, вони поширені серед молоді. Можна навіть сказати, що ця музика диктується нам сучасністю. Це - мода. По-друге, Класика та Рок на фоні цієї так званої моди, на жаль, відійшли на другий план, з чим я особисто не погоджуюся. У мене саме вони на першому місці. І тому дуже часто я як «біла ворона» серед своїх однолітків.

Потап и Настя

З появою синтезаторів, випливає такий напрям музики як диско, а з ним також розвивается електронно-танцювальна музика. Різні артисти, в різних куточках світу, додають щось своє, і так породжуються різні піджанри. Нині музика відіграє важливу роль у свідомості людини. Людина забуває на деякий час про проблеми. Я провів опитування серед одногрупників і з’ясував, що для більшості емоційною розрядкою є слухання року, інші полюбляють слухати обширні тексти такого стилю музики як реп, і наостанок танцювальні ритми електронної музики, надихають ще одну частину іфоновців. До останніх можна віднести і мене, моїм улюбленим жанром є Мінімал – це субжанр електронної техно музики, тому що мені подобається ритміка та гармонійне поєднання звуків яке призводить до стану ейфорії ,він допомагає морально відпочити від буденних справ та налаштуватися на роботу, так би мовити у мажорному ладі.

У той час, як мої однолітки слухають Поп, Реп тощо, я слухаю Рок&Метал. Мої улюблені жанри це Love Metal – HIM, Goth’n’Roll – The 69 eyes, Symphonic Metal – Tarja Turunen та Nightwish. Серед інших виконавців - Type o Negative, Daniel Lioneye, Amorphis, AC/DC, Avenged Sevenfold та багато інших. Їх всіх навіть не перерахувати!... Серед національних виконавців це Холодне Сонце – їх ще називають українськими HIM&The 69 eyes.

У цій музиці, зокрема і особливо HIM, The 69 eyes, Tarja Turunen, Холодне Сонце, я віднайшла те, що зачепило мою душу і засіло у самих нетрях мого серця.

Так само хтось шаленіє від Клаб-у, Поп-у, Реп-у та виконавців, які представляють той чи інший жанр.

Тож повторюся : «Звичайно, кожна людина обирає музику на свій смак. Але люди різні і смаки в них також різні».

Таким чином, з усього вище сказаного випливає, що музичні смаки сучасної молоді не є однозначними.

Валентина Шевченко

За матеріалами сайту: http://obrazovanie-kiev.net/

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)