Новости культуры и искусства

My Ree виходить за межі з новим синглом «You Are Ready» (ПРЕМ'ЄРА)

Рубрика: Музыка
Метки:
Суббота, 21 апреля 2018 г.
Просмотров: 366

«You Are Ready» My Ree

Новий сингл "You Are Ready" співачки My Ree - це український фольклор англійською мовою з регітонівськими бітами.

Зміна проекту My Ree продиктувало максимально кардинальний напрям у творчості. «Мальви» були танцювальною легкою композицією на українській мові, другий трек «Дико танцевать» - афробітові ритми з кліпом в самому серці Африки.

Третя ж композиція "You Are Ready" характеризує модні тенденції всіх хітів цього сезону - регітоновий ритм. Трек спрямований на широку танцювальну аудиторію.

«You Are Ready» My Ree

- Нова пісня "You Are Ready" про віру в себе, віру в те, що кожна людина може літати, любити і горіти мільйонами вогнів у Всесвіті. Це пісня гарного настрою! Раджу зробити голосно цю пісню, відкрити вікна в машині і слухати її на повторі або до ранку танцювати в клубі - це все мої відчуття, "You Are Ready"! - розповіла про новий трек співачка My Ree.

Поєднання українських фольклорних мотивів з регітоновими бітами англійською мовою дає всі шанси цьому треку стати популярним далеко за межами нашої країни. Саунд продакшн пісні - Lukach Sound Production. Український фольклор англійською мовою з регітонівскими бітами - ти готовий, "You Are Ready"!?

My Ree - співачка на сцені з самого дитинства. За плечима артистки перемоги і призові місця в більш ніж 40 всеукраїнських і міжнародних конкурсах. У 2017 році Рената (справжнє ім'я співачки) зробила ребрендинг в музиці та стилі і створила новий сценічний проект My Ree. Над образами співачки працюють модні українські стилісти і дизайнери.

«You Are Ready» My Ree

На обкладинці синглу "You Are Ready" My Ree позує в стильному брендованому костюмі, який був розроблений спеціально для фотосесії в колаборації з українським дизайнером My Determination. Співачка зробила яскраві кадри на модному автомобілі в забарвленні хамелеон. У таку дівчину можна закохатися з першого погляду!

Головний мотив цього літа "You Are Ready"! Слухай та качай "You Are Ready"

Інформація та фото надані Master Management

www.facebook.com/MasterManagementUA

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)