Новости культуры и искусства

Олександр Рибак: "Національний відбір повинен об’єднувати всю країну перед Євробаченням!" (ВІДЕО)

Рубрика: Музыка
Метки: | |
Среда, 6 марта 2019 г.
Просмотров: 116

Олександр Рибак

У цьому році виповнюється 10 років з моменту перемоги Олександра Рибака на пісенному конкурсі "Євробачення-2009"! Відомий співак і скрипаль став спеціальним гостем у рейтинговому шоу Melodi Grand Prix 2019, яке транслюється у Скандинавії. Спеціально для шоу співак підготував ексклюзивний номер.

Виступ Олександра Рибака на шоу Melodi Grand Prix 2019 можна переглянути онлайн

Артист почав свій виступ з віртуозного соло на скрипці, яке в одну мить перейшло у композицію, з якою Рибак брав участь в "Євробаченні-2018" - "That's How You Write A Song", а кульмінацією номеру стала композиція-рекордсмен - "Fairytale", яка й принесла перемогу Олександру. На сцені Рибак був разом з танцюристами, які зробили яскравий і атмосферний номер. Глядачі співали разом зі співаком!

"На цьому шоу обирали виконавця, який представлятиме Норвегію на пісенному конкурсі. Я бажаю всім країнам, щоб у них був Національний відбір так само яскравий і масштабний, як у Норвегії. Оскільки такі шоу та події об'єднують всю країну перед Євробаченням!"- поділився Олександр Рибак.

За 10 років з моменту перемоги на "Євробаченні-2009" Олександр Рибак встиг записати кілька альбомів, зняти понад 20 кліпів, пише саундтреки й співпрацює зі світовими кіностудіями. Активно гастролює світом і записує дуети.

“Олександр Рибак написав мюзикл, за яким вже цієї осені буде поставлена театральна вистава. Також, артист не втомлюється тішити своїх шанувальників і часто експериментує у своїй творчості, що і робить його таким успішним і популярним!” - розповіла Яна Прядко, директор артиста.

Олександр Рибак

Олександр Рибак

Олександр Рибак

Олександр Рибак

Інформація та фото надані «Master Management»

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)