Новости культуры и искусства

Персональна фотовиставка Маріанни Глинської

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки: | |
Вторник, 14 марта 2017 г.
Просмотров: 578

виставка Маріанни Глинської

Відвідати виставку безкоштовно і скласти своє враження від робіт можна за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 20, 9 поверх. Тривалість - до кінця березня.

Фотовиставка Маріанни Глинської – зустріч з «Тінню», яку зазвичай обминають

"Істинне звільнення приходить не від замаскування чи пригнічення різноманітних відчуттів, але тільки після їх повного прожиття". Карл Юнг.

виставка Маріанни Глинської

В березні 2017 році у виставковій залі Fulbright Ukraine пройде перша персональна фотовиставка Маріанни Глинської. Вона складається з 33 рівнозначних чорно-білих робіт, які символізують вік авторки. Роботи не мають назви, а лише умовну нумерацію. Експозиція формувалася протягом кількох років і присвячена особистому вивченню архетипу «Тінь».

На виставці ви не знайдете яскравих барв, точних назв і тлумачень. Це мандрівка у підсвідоме авторки, звернення до темного, до Тіні, яку люди часом прагнуть забути, як чужий та небезпечний елемент. Проте процес індивідуації, тобто повного духовного та особистого розвитку, відбувається завдяки усвідомленню власних тіньових характеристик. Юнгіанська психологія радить не боротись з Тінню, а “домовлятись” з нею.

виставка Маріанни Глинської

«Ми довго думали, коли саме варто представити роботи Маріанни. Це серйозні, глибокі роботи, в які треба вдивлятися довго. Це – роботи-роздуми для неширокого кола людей. Вони однозначно не будуть подобатися усім. Але як і будь-який вид мистецтва вони спрямовують до роздумів. А це і є головна задача мистецтва», — коментує куратор виставки Мар’ян Лунів.

Всі роботи - темні, тому що це мандрівка в несвідоме, яке ми приховуємо самі від себе. І за словами фотографа, ця мандрівка триває весь час, бо саме так формується особистість, яка весь час змінюється, проживаючи певні моменти. В цих роботах дослідження її власної Тіні і вона ділиться враженнями з глядачами.

виставка Маріанни Глинської

Не зважаючи на відсутність барв, фотографії викликають яскраві емоції. Естетика робіт – нетипова для українського художнього фото. Роботи Маріанни Глинської дають абсолютно відмінний погляд на звичні речі.

Відвідати виставку безкоштовно і скласти своє враження від робіт можна за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 20, 9 поверх. Тривалість - до кінця березня.

виставка Маріанни Глинської

Коротко про проект:

Це був довгий шлях, довший, ніж очікувалось. Все почалося зі сну, коли я зіштовхнулась з Тінню. Тінь сказала мені: "Ходи", і я пішла, не сказавши ні слова… Моя Тінь і я: ми друзі, вороги, знайомі та водночас незнайомі, завжди різні; сперечаємось та досягаємо компромісу, ховаємось та перебуваємо під впливом світла, падаємо та встаємо, стаючи сильнішими та мудрішими, піддаючись природному ритму дня і ночі, обіймаємо темряву та очікуємо наступного потоку світла, розуміючи один одного все більше і більше ...

Даний проект – дослідження власного архетипу Тіні, занурення в глибинні процеси несвідомого, дослідження власних тіньових сторін, своєрідна подорож спрямована всередину себе, в царство Аіда. Люди, місця, дика природа та вогні мегаполісу стають незмінною частиною цієї подорожі, часто змінюючи напрям руху. 33 роботи символізують 33 роки пройденого етапу формування себе та власного світу, - фіксація процесу, руху, вражень стає не менш важливою за результат.

Маріанна Глинська – фотограф, 33 роки. Стипендіат премії Фулбрайта. Вивчала сучасне мистецтво в США. Зараз живе і працює в Івано-Франківську.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)