Новости культуры и искусства

Персональна виставка картин «Світи» Інни Пантелемонової

Рубрика: Мероприятия -> Изобразительное искусство
Метки: |
Пятница, 16 февраля 2018 г.
Просмотров: 399

Інна Пантелемонова. Персональна виставка живопису «Світи»

З 23 лютого по 11 березня 2018 року на третьому поверсі виставкової зали Центрального будинку Художника України (м.Київ) до уваги публіки буде представлена персональна виставка картин «Світи» відомої київської художниці Інни Пантелемонової. Роботи були створені як в Україні так і закордоном в період 2013-2018 років більшість з них будуть виставлятися для широкого загалу вперше.

Назва виставки «Світи» для майже тридцяти полотен художниці обрана не випадково. В притаманній їй експресивній та чуттєвій манері художниця зобразила не лише світи рослин, витонченої архітектури та людського побуту, але і так звані «тонкі» світи емоцій, почуттів та пристрастей, на що здатен лише митець з високим ступенем емпатії.

Представлені майстринею полотна мають іще одну спільну рису, яка додає особливого змісту назві виставки і перетворює її на заклик «Світи!» - кожна картина випромінює тепле, без перебільшення цілюще світло, яке не можна не помітити навіть пересічному глядачеві. Унікальне поєднання ідей, душі, світла та кольору здатне огорнути кожного позитивною енергетикою.

Цю особливість творчості художниці за останні роки вже могли оцінити в багатьох країнах світу, де неодноразово вона представляла Україну своїм мистецтвом.

Одне із завдань цієї ж виставки – показати українським глядачам творчість Інни Пантелемонової останніх років, яка постійно змінюється в результаті безперервних креативних пошуків, однак завжди залишаючи естетику в образотворчому мистецтві на першому місці.

Впевнені, що кожен відвідувач виставки матиме змогу долучитися до світового мистецтва, адже картини художниці люблять не лише в Україні, але і закордоном і вони представлені в багатьох приватних колекціях світу – Німеччини, Франції, Мексики, США, Австралії, Англії, Канади, Йорданії тощо.

Інна Пантелемонова. Персональна виставка живопису «Світи»

Відкриття виставки відбудеться у виставковій залі Національної спілки художників України (3 поверх) 23 лютого о 18.00 за адресою: вул. Січових стрільців, 1-5.

Вхід вільний.

www.pantelemonova.com

тел: +38 067 965 61 29

044 272 05 35

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)