Новости культуры и искусства

Презентація проекту “МИР” та Креативного простору “MirArt”

Рубрика: Мероприятия -> Человек и общество
Метки:
Пятница, 19 декабря 2014 г.
Просмотров: 723

MirArt

18 грудня о 13:00 відбудеться пресс-конференція з нагоди презентації проекту “МИР” та Креативного простору “MirArt” в міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

“В умовах війни ми прагнемо миру! Покажемо через мистецтво, єдність, творчість, талант всьому Світу, тому що ми, українці, варті Миру та Щастя на своїй Землі!”

Креативний простір “MirArt”, ініційований Оленою Жебровською – експертом креативних комунікацій та засновником “Миру Щастя”, під кураторством відомого українського галериста Марини Щербенко вмістив у собі визнані роботи сучаних українських художників: Даниїла Галкіна, Марії Павленко, Віктора Сидоренко, Василя Татарського та спільні арт об’єкти як відомих українців, так і пересічних громадян, які приймали участь у заходах проекту “МИР”. Також у просторі “MirArt” буде презентовано фото-виставку під відкритим

небом від українських фотографів, запрошених Віктором Марущенко, а саме: Андрія Скакодуба, Андрія Мосієнко, Володимира Милосердова, Романа Пашковського, Ігоря Руденко.

Головна мета “MirArt” – показати всьому світу що Україна - прекрасна країна, яка варта миру і щасливого життя, а українці - щирі, привітні і патріотичні люди, які прагнуть миру на своїй землі Тому і місцезнаходження креативного простору символічне – міжнародний аеропорт, з якого починається знайомство з країною. І кожен, хто відвідає Україну, побачить, що в умовах війни ми прагнемо миру!

В програмі заходу:

Прес-конференція з організаторами, куратором “MirArt”, керівництвом аеропорту, художниками та відомими українцями, що підтримали проект «МИР».

Екскурсія по Креативному простору “MirArt” з Мариною Щербенко.

Організатор:

Агентство креативних комунікацій AVera

Місце проведення: Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, Термінал D, Конференц-зал

Акредитація: +38 063 853 01 87, wordmaster@avera.com.ua, Ірина Сало

Трансфер: Від М. «Харківська» о 12.30 та у зворотному напрямку після завершення заходу.

Зверніть увагу, акредитація є обов’язковою.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)