Новости культуры и искусства

Презентація проекту «Під зорею Пінзеля. 3D вимір»

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки:
Воскресенье, 25 ноября 2018 г.
Просмотров: 168

Під зорею Пінзеля. 3D вимір

30 листопада 2018 року у стінах Софії Київської відбудеться презентація проекту «Під зорею Пінзеля. 3D вимір», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

(Керівник проекту Рудик О.О., координатор проекту Волощук Н.І.).

ІНІЦІАТИВУ БУЛО ЗАПОЧАТКОВАНО З МЕТОЮ формування в міжнародної аудиторії іміджу України як сучасної, європейської, полікультурної країни. Незважаючи на російську агресію ми на належному рівні беремо участь у міжнародних заходах, демонструємо новітні технології популяризації матеріальної і нематеріальної національної спадщини, проводимо заходи щодо її збереження, дослідження, популяризації і відтворення.

Під зорею Пінзеля. 3D вимір

Саме прикладом цього і став проект ОЦИФРУВАННЯ РОБІТ видатного європейського барокового скульптора кінця 18-го століття, уродженця Бучацького району Тернопільської області – Іоанна Георга Пінзеля.

Оригінали робіт митця знаходяться на територіях Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. А 3D моделі скульптур сприятимуть подальшому просуванню історико-краєзнавчого і культурно-мистецького потенціалу творчості для налагодження міжнародного культурного діалогу.

У РАМКАХ ПРЕЗЕНТАЦІЇ Ви дізнаєтесь про історію, етапи реалізації проекту, важливість розвитку культурної дипломатії та порините у неймовірно багатий світ українського барокового мистецтва!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ мистецтвознавців, культурологів, культурознавців, партнерів проекту, представників ЗМІ, бізнесменів та громадських діячів, які активно розвивають культурний потенціал України.

Гостей чекає творча атмосмера у колі однодумців та фуршет від організаторів.

Дата: 30.11.2018

Початок: 13:00

Місце проведення: Софія Київська

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfae_tCMJoVKBpzDln_HZFHjCiCfi88_cSOWZS2BPgb7bt5Rg/viewform

Контактна особа: Таня Фарина https://www.facebook.com/trv.kvi

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)