Новости культуры и искусства

Презентовано неофіційний гімн фіналу Ліги Чемпіонів УЕФА (аудіо)

Рубрика: Музыка
Метки: |
Пятница, 25 мая 2018 г.
Просмотров: 334

Анастасія Багінська

Напередодні фіналу Ліги Чемпіонів УЕФА, який відбудеться 26 травня на столичному Олімпійському стадіоні, київська компанія CFC Consulting презентувала неофіційний гімн фіналу турніру під назвою “In Love With Football – In Love With Kyiv”. Автором музики виступив відомий сучасний композитор та музичний продюсер Борис Кукоба. Автором слів – креативний директор компанії CFC Consulting Юрій Сак. Виконання пісні довірили юній талановитій співачці, супер фіналістці шоу «Голос діти» та представниці України на Дитячому Євробаченні 2017 у Тбілісі Анастасії Багінській.

«Для мене це велика честь бути частиною святкування такої грандіозної події у Києві! Столиця перетворилась на великий стадіон вболівальників, на кожному кроці фан-зони та майданчики події. Я щиро сподіваюсь, що завдяки нашій запальній пісні ще більше людей у Європі та світі дізнаються про Київ та захочуть відвідати нашу країну!», поділилась виконавиця неофіційного гімну фіналу турніру Анастасія Багінська.

Надихаючи футбольних вболівальників пройнятися атмосферою цього історичного поєдинку між двома найпотужнішими футбольними клубами Європи, ключова фраза динамічної пісні-гімну (In Love With Football - In Love With Kyiv) переконує, що той, хто любить футбол, обов’язково закохається в Київ!

«Пісні, які стають візитками-гімнами міжнародних футбольних турнірів – це особливий жанр. У мелодії такої композиції повинен бути драйв та динаміка, вона повинна передавати та підсилювати надзвичайну енергетичну атмосферу самої події. Саме ці інгредієнти були використанні при створенні музики для нашого подарунку вболівальникам Ліги Чемпіонів – пісні In Love With Football – In Love With Kyiv», зазначив автор музики Борис Кукоба.

«Борис написав чудову музику – розуміння про що має бути ця пісня прийшло відразу під час прослуховування першого варіанту. Своєю невтримною енергетикою мелодія пісні не залишила жодних сумнівів – той хто божеволіє від футболу, той обов’язково і безповоротно закохається в Київ», прокоментував презентацію пісні автор слів Юрій Сак. «У виконанні неймовірно талановитої Насті Багінської цей неофіційний гімн фіналу Ліги Чемпіонів 2018 просто приречений стати міжнародним хітом, і буде прославляти наш улюблений Київ у всіх куточках Європи», додав він.

Компанія CFC Consulting, яка має багаторічний досвід просування іміджу України на міжнародній арені, подарувала вболівальникам Ліги Чемпіонів пісню-гімн, присвячену фінальній грі між ФК Ліверпуль та ФК Реал Мадрид.

«У нас, у Киян, є всього 2 дні, щоб переконати багатотисячну армію Європейських футбольних вболівальників у тому, що Київ – це унікально привітливе, талановите та драйвове місто. Тому, користуючись нагодою, я хочу звернутись до всіх київських радіостанцій – включайте нашу пісню сьогодні і завтра якомога частіше», наголосив автор ідеї створення пісні, керуючий партнер CFC Consulting Генадій Курочка. «Протягом наступних двох днів десятки тисяч іноземних вболівальників та гостей столиці будуть мати можливість почути цей вибухово-динамічний хіт в таксі, в кафе та в інших публічних просторах де зазвичай лунають київські FM станції. Хай вони почують цю пісню з вашою допомогою і зроблять її хітом не тільки в Україні, але й у тих країнах, звідки вони до нас завітали».

Анастасія Багінська

Анастасія Багінська

Анастасія Багінська

Слухати онлайн «In Love With Football - In Love With Kyiv»

Інформація та фото надані «Master Management»

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)