Новости культуры и искусства

Третій благодійний аукціон молодих митців «АРТ А» та передаукціонна виставка

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки: |
Воскресенье, 14 октября 2018 г.
Просмотров: 229

Аукціон молодих мистців «АРТ А»

25 жовтня 2018 р. о 18:00 на території Національної академії керівних кадрів культури та мистецтва відбудеться Третій благодійний аукціон молодих митців «АRТ А». 18 –25 жовтня 2018 р триватиме Передаукціонна виставка «АRТ А». Відкриття виставки 18 жовтня о 18:00.

Місце проведення виставки та аукціону: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 7.

Організатори: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Центр Української Культури та Мистецтва, Арт-студія «Колібрі».

Аукціон «АРТ А» є інноваційною навчальною моделлю та формою отримання практичних навичок організації мистецьких бізнес-проектів. Ці проекти проводяться у межах підготовки фахівців освітнього рівня «Бакалавр», «Магістр» зі спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Менеджмент соціокультурної діяльності». Даний проект має некомерційний характер. Кошти, отримані з продажу робіт, підуть на покриття витрат до підготовки проекту.

Проект «Благодійний Аукціон Молодих Митців АРТ А» вперше був проведений у травні 2013 року та справив справжній фурор, адже продавати студентські роботи на аукціоні – явище досить незвичне для українського мистецтва! 

Другий благодійний аукціон молодих митців «АРТ А» знову порадував прихильників яскравою палітрою творів сучасного та класичного мистецтва у 2015 році, залишивши за собою неймовірні емоції та натхнення з ноткою очікування наступного аукціону. 
І ось, 25 жовтня 2018 року організатори проведуть Третій благодійний аукціон молодих митців «АРТ А»! Йому передуватиме передаукціонна виставка, яка триватиме з 18 по 25 жовтня. Будуть представлені картини, фотографії тощо. Відкриття виставки відбудеться 18 жовтня о 18:00. 
Свої роботи надали талановиті студенти, викладачі та друзі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Усі лоти проходили ретельний відбір та мають експертну оцінку від провідних українських фахівців-експертів.

Із питань акредитації на відкриття виставки та проведення аукціону, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Юлії Кривець за № тел.: 098-715-58-67 або по е-mail:artexpert@nakkkim.edu.ua

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)