Новости культуры и искусства

«Весна, літо, осінь, зима…і знову весна»… Живопис Наталії Шинкаренко

Рубрика: Изобразительное искусство
Метки: | | |
Среда, 30 октября 2013 г.
Просмотров: 1962

Шинкаренко

Відкриття виставки – 1 листопада о 18:00 в будинку Центру Української Культури та Мистецтва. Выставка продовжиться з 1 - 16 листопада 2013 року.

Художниця хоче поділитись своїми емоціями, які вкладає у живописні полотна. На цій виставці буде представлено 25 робіт, створених в техніці олійного живопису на полотні, написаних протягом останніх трьох років.

Шинкаренко

За останні 8 років Наталія багато подорожувала.

Відвідала більше 15 країн світу…І де б не довелось побувати – в Словаччині чи Індії, на схилах Альп чи в горах Вірменії - всюди головним, на що звертала увагу, було небо, гори, річка, озеро, море або руїни. Тобто все, з чого складається природа.

Шинкаренко

Завжди - взимку чи влітку, весною чи восени, художниця знаходила щось цікаве та незвичайне. На вічній і неповторній Ганзі за тисячі кілометрів або поруч з моїм будинком на сусідньому ставку бачить щось тремтливе і тепле, для душі та ока.

Звичайно, що в кожній такій ситуації мати з собою альбом та олівець неможливо, але Наталія знаходить спосіб вловити кадр, що припав до душі, щоб передати його на полотні.

Шинкаренко

«Найсильнішим враженням за останні роки, завдяки якому я почала займатись живописом, було відвідання Норвегії в 2008 році. Країна, що надихнула мене, завдяки своїй зеленій землі з незвичайними фіордами та водоспадами. Червоними віконними ставнями та дахами, вкритими травою, льодовиками з відблисками всіх кольорів, неймовірним спокоєм та тишею», - зауважує Наталія Шинкаренко

Шинкаренко

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ

вул. Хорива, 19-В

ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Шинкаренко

Час роботи виставкового центру:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. - вихідний

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів - звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

Вихідні - неділя та державні свята. тел. (044) 425-12-66, 425-12-64.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)