Новости культуры и искусства

«Від Андрія до Миколи, від Миколи до Василя»

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки: |
Четверг, 14 декабря 2017 г.
Просмотров: 672

«Від Андрія до Миколи – від Миколи до Василя»

21 грудня 2017 р. по 11 лютого 2018 р., у Музеї сучасного мистецтва України триватиме передсвяткова виставка «Від Андрія до Миколи, від Миколи до Василя».

Музейний проект «Сімейні цінності – Родинні зв'язки» презентує яскравий калейдоскоп робіт, який порадує відвідувачів музею оригінальністю, майстерністю, кольорами, формами, настроєм…

Напередодні різдвяно-новорічних свят назва виставки прийшла сама: три прізвища з’єдналися в одну велику Мистецьку Родину: Корж, Радько та Трегубови. Виставка, ініційована Тарасом Коржем, присвячується батькам: Андрію Радьку, Василеві Коржу та Миколі Трегубову. А імена батьків чудовим образом співпали з циклом Різдвяних свят: вечорниці та ворожіння на Андрія, подарунки від Миколая, щедрівки на Василя…

Від Андрія…  Радько Володимир, Корж-Радько Людмила, Радько Сергій, Радько Катерина

Радько Володимир Андрійович (1951) самобутній сучасний художник, його роботи відображають тонке сприйняття форми і простору та запрошують у світ нескінченної експресії.

Корж-Радько Людмила Андріївна (1956) - вишукана та витончена творча манера художниці заспокоює, але примушує до роздумів. Робити сяють теплом, вони легкі і прозорі, неначе подих вітру, але наповнені символізмом.

Радько Сергій Андрійович (1963) художник-монументаліст за фахом і гончар за покликанням. «Глина, коло, піч для мене – це поклик долі», – каже Сергій Радько.

Радько Катерина Володимирівна (1974) майстер-графік. Її роботи заворожують; вдивляючись в образи, відчуваєш їх магічний вплив, немов сам стаєш частиною неймовірного сюжету.

Від Миколи… Трегубов Микола, Трегубова Валентина, Трегубова Наталія, Трегубов Володимир

Трегубов  Микола Семенович (1922 – 2007) та Трегубова Валентина Михайлівна (1926 – 2010). Творчість цього подружжя є зразком високого професіоналізму, тонкого художнього смаку та глибокого знання національних традицій, мистецтва й літератури. Працюючи на Коростенському фарфоровому заводі, вони зуміли створити свій унікальний, впізнаваний стиль. Їх вироби прикрашають колекції багатьох музеїв та приватних зібрань (роботи майстрів  https://www.facebook.com/tregubovi/).

Трегубова Наталія Миколаївна (1952) працює з різними матеріалами і в різних техніках, але усі її твори  відрізняються своєрідністю і яскравістю. 

Трегубов Володимир Миколайович (1957 – 2013) ¬творив особливі і пронизливі образи, свій зачарований кольоровий світ.

Від Василя… Корж Богдан, Корж Леся, Корж Тарас

Корж Богдан Васильович (1952) автор понад двох тисяч творів в жанрах скульптурного портрету, медального мистецтва, скульптури малих форм, садово-паркової та монументальної скульптури. Його роботи прикрашають музеї України та інших країн світу. «Майстер форми, метафізик, який творить образи, народжені просторовим мисленням», – каже про митця мистецтвознавець Оксана Гаврош. 

Корж Леся Богданівна (1979) багатогранна і прекрасна мисткиня. Її роботи та матеріали, з якими вона працює, дуже різні, але кожний твір сповнений життєствердною силою.

Корж Тарас Богданович (1989) створює свій творчій простір, граючи кольорами, формами, лініями.. Його абстракції ритмічні, вони чіпляють погляд й змушують вдивлятись в цей незвичний кольоровий світ.

Все відбулося символічно і логічно зійшлося в часі та задумі. На родинній виставці представлено 11 авторів – великий діапазон їх творчих пошуків та художніх технік: живопис, графіка, акварель, скульптура, гончарство, батик, порцеляна. Попри розмаїття напрямків і творчої індивідуальності, авторів об’єднує високий професіоналізм та яскрава художня виразність. 

На вернісажі буде презентовано родинний сайт www. artkorra. com, який дає можливість більш широко ознайомитися з творчістю митців, а також можна буде замовити книгу «Валентина и Николай Трегубовы».

Чекаємо вас на церемонії відкриття виставки 21 грудня 2017 р. о 18.00.

Чудовою окрасою вечора стане музикальна частина офіційного відкриття виставки. Імпресіонізм та неоімпресіонізм в творчості Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Павла Колпакова – це витонченість і емоційність, безмежний позитив. У виконанні Андрія Луньова і Варвари Турти, майстрів фортепіанного мистецтва, Равель і Дебюсі постають неперевершеними представниками імпресіонізму. Що стосується неоімпресіонізму, то критик Латунський стверджує, що саме фортепіанна творчість Колпакова є відкриттям ери цього напрямку в музиці.

Виставка триватиме з 21 грудня 2017 р. по 11 лютого 2018 р.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний

Адреса Музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ

Автопортрет Трегубов Н

Корж-Радько Л., просили мама й тато і я прошу, І. 2016, пол., автор. техн., 150х90

Корж Б. Біла королева, 2012, мармур, бронза, 32х16х12

Корж Тарас, Homemade, 2016, acrylic on canvas, 60x60

Леся Корж, Острови на світанку, 2013 рік, полотно, олія, 6000Х5000

Радько К.

Радько К. Опис Києва, акварель, білило, 34x45cm, 1998

Радько С. Пташка, 2017, випалена глина, полива, 17х15х13

Радько В.

Трегубов Володимир, Арлекін, 2007, мішана техніка, картон, 70х50,5см

Трегубова Наталія, Тюльпани, 1998, акварель, папір, 36х25см

Трегубова Валенина, 1992

Координатор проекту – Онищенко Тетяна

тел. +38(067) 250 51 17

Замовити книгу «Валентина и Николай Трегубовы» можна у Людмили Карпінській за тел.: +38 067 67 81 492 чи на сторінці FB Валентина и Николай Трегубовы https://www.facebook.com/tregubovi/

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)