Новости культуры и искусства

Виставка акварелей «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво»

Рубрика: Мероприятия -> Изобразительное искусство
Метки: |
Пятница, 1 февраля 2019 г.
Просмотров: 224

Виставка «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво»

5 – 23 лютого 2019 року у Центрі Української Культури та Мистецтва відбуватиметься виставка акварелей «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво». Відкриття – 5 лютого о 16:00.

Виставка «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво»

Виставка «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво»

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В; тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.

Організатори: Міністерство культури України, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Центр Української Культури та Мистецтва.

За сприяння та участі факультету теорії та історії мистецтва та кафедри живопису та композиції Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Це студентський проект, присвячений 60-річчю факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Картини видатних майстрів XX ст. з фондів НАОМА, вперше представлені за межами академії. Також, на виставці демонструються роботи сучасних митців, які працюють в цій техніці. Відвідувачі виставки матимуть змогу побачити роботи відомих українських акварелістів, випускників Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Також експонуватимуться роботи випускників Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, які зараз працюють в техніці акварельного живопису – Наталії Журавльової, Ельміри Шемседінової, Тетяни Животкової, Вікторії Григор’євої, Ольги Стерник, Марти Ниркової, Наталії Голіброди-Бойко.

Проект «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво» створений для того, щоб привернути увагу глядача до одного з найскладніших видів живопису. Техніка акварельного живопису вимагає від художника майстерності та високого рівня зосередженості, адже будь-який зайвий рух може стати невиправною помилкою. Живопис акварельними фарбами демонструє легкість форм, напівпрозорість та насиченість образів, які дозволяють повністю зануритися в атмосферу зображення.

Автори проекту: Тетяна Гончаренко (НАОМА), Ганна Андрес (НАОМА), Ольга Музиченко (ЦУКтаМ).

Куратори проекту: Стелла Мамикіна (НАОМА), Сергій Григор’єв (НАОМА), Валерія Пітеніна, студенти ІІ курсу факультету теорії та історії мистецтв НАОМА та студентка IV курсу Надія Марченко.

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В

ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

www.dolesko.com

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)