Новости культуры и искусства

Виставка пейзажу «навКОЛО МОГО БУТТЯ»

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки:
Вторник, 14 ноября 2017 г.
Просмотров: 522

Виставка пейзажу «навКОЛО МОГО БУТТЯ»

З 17 по 29 листопада 2017 року, в Центрі Української Культури та Мистецтва відбудеться виставка пейзажу «навКОЛО МОГО БУТТЯ».

Виставка пейзажу «навКОЛО МОГО БУТТЯ»

Із нагоди святкування 100-річчя від дня заснування  Української академії мистецтва.

17 – 29 листопада 2017 р.

Відкриття – 17 листопада о 15:00.

Місце проведення: перший поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва.

Організатори: Міністерство культури України, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Центр Української Культури та Мистецтва.

За сприяння Кафедри живопису і рисунку та Кафедри теорії та історії мистецтва.

На виставці «Навколо мого буття» представлено твори видатних українських майстрів пейзажу з фондів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, зокрема: Штільмана І.Н., Шавикіна Д.М, Костецького В.М., Григор’єва С.О., Тихого І.А. Пузиркова В.Г. Це художники, частина життя яких була нероздільно пов’язана з Академією.

Природа – унікальне джерело натхнення, вивчення, споглядання як для художника, так і для звичайної людини. Однак художник красу оточуючого світу, багатства природи, швидкоплинного і мінливого, здатен зафіксувати завдяки паперу і фарбам. Кожен пейзаж – це освідчення в коханні природі. Вихоплені з життя моменти пориву вітру, спеки, течії води – це ті дива, які кожен день оточують людину. Природа, дарує натхнення і виховує почуття прекрасного. Вона є найталановитішим митцем і не залишає байдужим нікого!

Під час виставки вперше буде втілено в життя унікальний проект #ВиставкаБажання! Це ідея створити постійний та безперервний зв’язок із поціновувачами мистецтва, професіоналами та аматорами, і в першу чергу, з дітьми. Натхненником ідеї стала маленька відвідувачка попередньої виставки до 100-річчя Академії (виставки натюрморту «Багатослів’я мовчазних речей», Центр Української Культури та Мистецтва, травень 2017 р.), а автором ідеї – студентка Академії Марія Луцька.

У книзі відгуків Центру Української Культури та  Мистецтва, юна художниця просила провести ще одну виставку живопису, тому цей проект і отримав назву – #ВиставкаБажання. Для реалізації проекту був обраний жанр образотворчого мистецтва – пейзаж.

Мета виставки «навКОЛО МОГО БУТТЯ» – відобразити світ, що оточує людину, і на творіння якого людина вплинути не може! Глядачеві пропонується захоплююча гра – оглянувши незнайомі краєвиди побачити щось знайоме для себе. Оцінити красу природи, що в повсякденному житті ми часто забуваємо зробити. На хвилинку зупинитися і оглянутися на єдиний правдивий світ, що оточує твоє буття.

Українська академія мистецтва заснована в 1917 році. Враховуючи, що ХХ століття в історії України визначалося рядом переломних моментів, можна стверджувати що академія стояла поруч і була активним учасником всіх історичних подій в країні. Це один із найстарших закладів мистецького спрямування України. Незважаючи на авторитетний вік, Академія підводить підсумки своєї діяльності за 100 років, живе сучасним та  будує плани  на майбутнє. Враховуючи високий  потенціал, заклад формує нові ідеї, проекти, зберігає традиції, які забезпечують її розвиток.

Куратори проекту: Андрес Ганна, Гончаренко Тетяна, Музиченко Ольга.

Автор ідеї: студентка 4 курсу кафедри теорії та історії мистецтва Луцька Марія.

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00.; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В

ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

www.dolesko.com

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)