Новости культуры и искусства

Виставка портретного живопису «Ми споглядаємо за вами»

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки: |
Понедельник, 5 февраля 2018 г.
Просмотров: 468

виставка портретного живопису «Ми споглядаємо за вами»

З 6 лютого по 10 березня 2018 року в Центрі Української Культури та Мистецтва відбуватиметься виставка портретного живопису «Ми споглядаємо за вами». Відкриття – 6 лютого о 14:00.

Місце проведення: І поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66).

Організатори: Міністерство культури України, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Центр Української Культури та Мистецтва.

За сприяння та участі кафедри живопису і композиції, факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Виставка представить портрети, створені західноєвропейськими та українськими художників кінця XVIII – XXI сторіччя з фондів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

«Від погляду до погляду» – оригінальна концепція виставки, якою куратори поєднали академічні портрети між собою. Відвідувачі зможуть самостійно відчути містичну силу погляду, спрямованого на нас крізь віки.

Метою виставки, виходячи з назви, є показ сили та ролі погляду персонажів у портретному живописі, його зв’язок з поглядом глядача, ставлення до погляду в залежності від стилю художника, епохи, та контексту портрета.

Дана експозиція є продовженням проекту «#ВиставкаБажання», який допомагає обрати ідею наступної виставки за відгуками відвідувачів, дає можливість здійснення їх творчі мрії. Натхненником ідеї стала маленька відвідувачка виставки до 100-річчя Академії (виставки натюрморту «Багатослів’я мовчазних речей», Центр Української Культури та Мистецтва, травень 2017 р.), а автором ідеї – студентка Академії Марія Луцька.

У книзі відгуків Центру Української Культури та  Мистецтва, юна художниця просила провести ще одну виставку живопису, тому цей проект і отримав назву – #ВиставкаБажання. А вже для цієї виставки, з книги відгуків останньої виставки (Виставка пейзажу «навКОЛО МОГО БУТТЯ») було обрано побажання хлопчика Сергія – «бажаю малювати, як вони».

Куратори проекту: Ганна Андрес – доцент кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА; Тетяна Гончаренко – завідувач лабораторії композиції НАОМА; Ольга Музиченко – заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва; студенти-мистецтвознавці та арт-менеджери НАОМА.

 

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00.; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В

ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

www.dolesko.com

 

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)