Новости культуры и искусства

Виставка Василя Міщенко «Мій світ»

Рубрика: Изобразительное искусство -> Мероприятия
Метки: |
Пятница, 13 мая 2016 г.
Просмотров: 979

виставка «Мій світ»

З 19 травня по 12 червня у Музеї сучасного мистецтва України Василь Міщенко презентує власний неоімпресіоністичний стиль на виставці «Мій світ».

Киянин, учень академіка Михайла Гордійовича Дерегуса, талановитий художник, твори якого знаходяться в багатьох музеях України, приватних колекціях й оцінені експертами всесвітньо знаного аукціону “Christie's” для першого аукціону українського сучасного мистецтва в Лондоні, свій творчій шлях Василь Міщенко почав зрілою людиною.

З дитинства маючи схильність до малювання й отримуючи нагороди на дитячих конкурсах Василь Міщенко йде вчитися на юриста. Але доля веде його до творчості, й вже після закінчення університету, він працює в Дирекції художніх виставок Міністерства культури України. Організовуючі творчі виставки пане Василю спілкується з талановитими митцями та мистецтвознавцями, знайомиться з кращими зразками сучасного українського образотворчого мистецтва й розуміє, що творчість живе в його серці.

Пане Василь починає творити свої полотна захоплюючись портретом, пейзажем, натюрмортом. Майстер відтворює всю красу та мінливість навколишнього світу, а останнім часом вирішує, перш за все, колористичні завдання. Світ Василя Міщенко завжди різний і несподіваний.

виставка «Мій світ»

виставка «Мій світ»

виставка «Мій світ»

виставка «Мій світ»

Запрошуємо переконатися в цьому 19 травня о 18.00 у Музеї сучасного мистецтва України під час відкриття виставки «Мій світ».

На зустрічі із людиною-творцем чудового світу мистецтва Василем Міщенко ви зможете поспілкуватися з ним й дізнатися про особливості його світовідчуття і життєвої філософії та побачити у двох залах музею роботи різних періодів творчого шляху художника.

А також для поціновувачів мистецтва! Вперше Музей сучасного мистецтва України представляє із власної колекції роботи заслуженого художника України Станіслава Петрашевського.

19 травня о 18.00 на вас чекатиме:

- відкриття виставки «Мій світ»

- перегляд полотен виставки Василя Міщенко

- перегляд робіт Станіслава Петрашевського

- дружні бесіди і легке частування

- творча атмосфера й позитивні емоції

З собою мати:

- чудовий настрій

Реєстрація:

Тел. (093) 386 51 74, (067) 250 51 17

е-mail: info@modern-museum.org.ua

Онищенко Тетяна

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса: вул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)