Новости культуры и искусства

Виставковий проект «Арт-паралелі»

Рубрика: Мероприятия -> Изобразительное искусство
Метки: |
Среда, 13 июня 2018 г.
Просмотров: 205

Виставковий проект «Арт-паралелі»

З 20 червня по 14 липня  2018 р. у Центрі Української Культури та Мистецтва відбуватиметься виставковий проект «Арт-паралелі». Відкриття – 20 червня о 17:00.

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Подані в експозиції види візуального мистецтва: графіка, живопис, фотографія презентують доробок авторів різних поколінь – викладачів та студентів. Демонструючи цілком відмінні мистецькі уподобання, автори беруть за основу найважливіші першоелементи, з яких виникають асоціації, емоції, народжуються роздуми та враження.

Проект «Арт-паралелі» виник із прагнення об’єднати в одному виставковому просторі різні за характером втілення формальні рішення у царині абстракції.

У роботах студентів І курсу кафедри монументального живопису Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука Валерії Радченко, Дарини Святун, Віти Комірної, Анастасії Васильєвої, Вікторії Глущенко, Анастасії Калініченко та Ангеліни Шамайло нефігуративне мистецтво з’являється у вигляді композицій-вправ, у кожній з яких використано один з елементів, що відтворює певний стан або настрій.

У геометризованих мотивах робіт Лілії Журавель-Змєєвої відчутне тяжіння до узагальненості форм монументального мистецтва і разом з тим присутній своєрідний спогад про культуру минулого.

Катерина Гончар з яскравих поліхромних силуетів створює площинно-просторові композиції, наділені воднораз властивостями живопису та рельєфу.

Відтворений через фактури та складні колірні сполучення, звичний предметний світ невпізнавано змінюється у світлинах Ірини Міщенко.

У графічному циклі «Гага Йога» Марини Ващенко виникає чудернацьке поєднання фольклорних мотивів та вигадливо-вишуканої пластики фантастичних істот.

Виставка є спробою простежити, як закони побудови композиції та формотворення, увага до фактури поверхні проявляється у творчості різних за темпераментом та мистецьким досвідом авторів, дозволяючи відтворити найрізноманітніші думки та емоційний стан.

До зустрічі! Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

www.dolesko.com

Виставковий проект «Арт-паралелі»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Поделитесь в соцсетях:

Оставьте комментарий! (комментарий появится после модерации)

Не регистрировать

Премодерация - комментарии проходят проверку.

Укажите email и пароль.
(Если Вы хотите зарегистрироваться Вам нужно будет подтвердить еmail.)(обязательно)