
18-30 грудня 2021р. у Національному центрі «Український дім» відбуватиметься виставковий проєкт «ДоДому на Різдво».
Українська традиція — багатогранна й самобутня, втілена у мистецтві, фольклорі та побуті.
Наш виставковий проєкт «ДоДому на Різдво» — затишний гостинний простір у самому серці Києва, який об’єднає традиції та сучасність у творах кераміки, малярства, дерев’яній скульптурі та іграшці, різдвяній зірці, ткацьких виробах.
В межах виставки буде представлена творчість Івана Приходька, Володимира Шагали, Неллі Ісупової, Василя Омеляненка, Івана Бобкова, Олександри Прокопенко, Івана Бабкова, Дмитра Молдованова, Михайла Китриша, Лізи Портнової, Андрія Кириченка, Альбіни Ялози, Володимира Корнієнка та інших митців.
Запрошуємо вас у чарівну різдвяну мандрівку!
Проєкт реалізується у межах програми Українського Дому «Сучасне Українське Різдво»
18-30 грудня, 11:00-19:00
«Український Дім» (Хрещатик, 2)
Вхідний квиток — 50 грн.
Квитки можна придбати за посиланням: https://bit.ly/3oGSltb або в касі Українського Дому.
Вхід вільний для пенсіонерів, дітей до 7 років, осіб з інвалідністю 1-2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин, військовослужбовців строкової служби, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM — за наявності дійсних посвідчень.
*Для відвідування виставки необхідно при собі мати «жовтий» або «зелений» сертифікат вакцинації, або негативний ПЛР-тест, або експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години, або документ про одужання.
https://www.facebook.com/ukrdim/
Фото https://www.facebook.com/olga.viieru
Коцарство - старовинне мистецтво, майже зникле і забуте. Унікальну колекцію цих прекрасних довговорсових килимів ви можете побачити на виставці «ДоДому на Різдво» в Українському Домі.
Вперше колекція представлена у такому об’ємі, раніше на виставках представлялися лише одиничні твори.
Неймовірна історія майстрині Олександри Стефанівни Прокопенко із села Літки Київської області, яка володіє цією технікою і уже понад 15 років працює над створенням цих чудових пухнастих килимів, надихає. Олександра Стефанівна є унікальною мисткинею і хранителькою цього рідкого виду мистецтва.